ul Falowa 8, Wyspa Sobieszewska 80-680 Gdańsk-Sobieszewo Recepcja +48 664 927 617 [email protected]
Third slide

Konferencje Gdańsk – tu warto przyjechać!

Lokalizacja Ośrodka Wypoczynkowego Bursztyn to zaledwie 15km od ścisłego centrum Gdańska. Hotel zapewnia doskonałe warunki do organizacji szkoleń. Posiada idealne i klimatyczne sale konferencyjne w obiekcie usytuowanym nad morzem. Hotel dysponuje 3 salami konferencyjnymi, po których połączeniu otrzymujemy przestronną salę o powierzchni 194m2. Sala konferencyjna w dzielnicy Gdańska to idealny wybór dla Ciebie i twoich pracowników! Unikalna lokalizacja pośrodku lasu i morza jest dedykowana organizacji niezapomnianych spotkań biznesowych. Komfortowe sale mieszczą dziesiątki zaproszonych. Miejskiemu zgiełkowi mówimy nie! Ośrodek wypoczynkowy Bursztyn oferuje najlepsze warunki do wspólnej nauki i integracji w samym sercu nieskazitelnej natury!

#

Sala konferencyjna szyta na miarę XXI wieku!

Każda nowoczesna firma organizuje konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne To nie tylko spotkania biznesowe, ale także eventy tematyczne, koncerty i jubileusze. Od czasu do czasu włodarze świętują swoje sukcesy zawodowe lub mają na celu przeszkolić swój personel. Spotkania służbowe rzadko mają miejsce w siedzibie firmy. Większość wydarzeń biznesowych odbywa się w klimatycznych ośrodkach wypoczynkowych. Nasze sale konferencyjne Gdańsk są przystosowane do różnorodnej tematyki spotkań. W zależności od eventu i możliwości spełniamy Państwa oczekiwania. Oferujemy niezapomnianą integrację oraz naukę na szkoleniach w pobliżu klimatycznej natury i morza. Wszystkie sale konferencyjne posiadają niezbędny sprzęt multimedialny, klimatyzację, bezprzewodowy Internet i nagłośnienie, zaś w oknach znajdują się przyciemniające rolety.

Oferujemy profesjonalne warunki na organizację konferencji i szkoleń. Stylowe i eleganckie wnętrza spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W naszych salach panuje ład i porządek. A wyposażenie sali zostało ułożone harmonijnie, tak aby tworzyło jedną spójną całość. Zadbaliśmy również o prawidłowe szkolenie dla naszych pracowników przyjmujących gości i obsługujących salę konferencyjną. W bezpośrednim sąsiedztwie sal konferencyjnych znajduje się kameralna sala bankietowa, w której organizujemy przerwy kawowe oraz serwujemy pyszne posiłki. Nasi goście docenili wyborny smak potraw i prawdziwy kunszt sztuki kulinarnej. Wyposażenie: rzutnik, ekran, nagłośnienie, klimatyzacja, bezprzewodowy Internet, dostęp do światła dziennego, rolety w oknach, tablica typu flipchart) Zorganizuj z nami profesjonalne i bezstresowe konferencje w Trójmieście! Specjalizujemy się w organizowaniu eventów firmowych. W sprawie szkoleń i konferencji serdecznie zapraszamy do kontaktu: [email protected]