Weekend nad morzem z psem

Weekend nad morzem z psem tylko w ośrodku wypoczynkowym Bursztyn!

Naszym największym atutem jest malownicze położenie ośrodka w sercu natury, zaledwie kilka minut spacerem od plaży. W pobliżu ośrodka znajdują się dwa rezerwaty przyrody, w którym miłośnicy natury mają niepowtarzalną okazję podziwiać wiele gatunków ptaków. To idealne miejsce na spokojny wypoczynek na łonie natury, z dala od miejskiego zgiełku. Nie brakuje tutaj ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych. Bliskość naturalnych plenerów powoduje, że jest to miejsce przyjazne dla wszystkich czworonogów. W naszym ośrodku mile widziane są Wasze ukochane psy i koty! Weekend nad morzem z psem lub kotem? Jeśli tak, to tylko u nas!

Jesteśmy miejscem przyjaznym dla psów i kotów

Okolica dostarcza wszystkim naszym Gościom upragnionej ciszy i wypoczynku. Także nasi czworonożni przyjaciele mają stworzone idealne warunki do zabawy i relaksu. Ponadto psy mają możliwość wejścia na teren restauracji, oczywiście pod warunkiem poprawnego zachowania, które nie zakłóci spokoju innych Gości. Zgłoszenie pobytu psa lub kota w naszym ośrodku powinno nastąpić w trakcie rezerwacji, tak abyśmy mogli przygotować się na przyjęcie czworonożnych pupilków. Symboliczna opłata za obecność Twojego zwierzaka w ośrodku to jedyne 20zł na dobę.

Z czworonogiem nad morze?

Wczasy nad morzem z psem lub kotem są świetną okazją do zabaw i odpoczynku dla dwóch stron. Jeśli nie chcesz zostawiać swojego zwierzaka przyjaciołom podczas twojej nieobecności, zabierz go ze sobą! Pośród lasów i piaszczystych plaż Twój przyjaciel może w końcu wybiegać się za wszystkie czasy i rozprostować swoje łapki. W lasach Wyspy Sobieszewskiej śmiało możesz spacerować ze swoim pupilem uprawiając Nordic Walking. Ty zachwycisz się pięknem natury i odpoczniesz od miejskiego zgiełku, a swojemu psiakowi zapewnisz najlepszą aktywność fizyczną. Czy wiedzieliście, że przez cały rok można wprowadzać psy na wszystkie plaże w Gdańsku? Tak! Ta informacja cieszy najbardziej wszystkich właścicieli psów. Zakazowi podlegają jedynie kąpieliska strzeżone w terminie 24 czerwca – 31 sierpnia.

Skontaktuj się z nami