Restauracja na urodziny

Restauracja na urodziny w Gdańsku

Urodziny w restauracji cieszą się coraz większą popularnością. Każdy z nas chciałby spędzić ten wyjątkowy dzień w urokliwym miejscu! Restauracja na urodziny w hotelu Bursztyn to idealny wybór dla miłośników przyrody, spokoju i regionalnej, wyśmienitej kuchni.

Urodziny jakich jeszcze nie było!

Restauracja na urodziny Gdańsk na terenie ośrodka wypoczynkowego Bursztyn dysponuje bezpłatnym parkingiem dla swoich Gości. Ponadto oferuje swoim Gościom niezapomnianą podróż kulinarną, eleganckie wnętrza, pomocną obsługę i niezapomnianą zabawę w otoczeniu urokliwego lasu i morza. Nasi Goście mają okazję spróbować niepowtarzalnych potraw przygotowanych przez naszego Szefa Kuchni. I co ważne, każdy znajdzie coś dla siebie! Łączymy różnorodność smaków i tradycję. Z przyjemnością realizujemy Państwa wskazówki i oczekiwania kulinarne. Jesteśmy otwarci na propozycje Gości. W menu przygotowanym przez Szefa Kuchni wykorzystujemy świeże i naturalne składniki oraz sezonowe produkty.

Przygotuj z nami niespodziankę!

Chcesz zorganizować urodziny dla siebie lub Twoich najbliższych, ale nie wiesz od czego zacząć? Spokojnie! Nasz doświadczony zespół zajmie się profesjonalną organizacją urodzin! Ośrodek wypoczynkowy Bursztyn to wspaniałe miejsce dla wszystkich ceniących spokój i ciszę wśród zieleni. Nasza restauracja to znakomite miejsce na zorganizowanie imprezy zamkniętej. Naszym Gościom oddajemy jedną z sal do dyspozycji wraz z dekoracją oraz niezbędnym sprzętem. W ciepłe i słoneczne dni zachęcamy do spędzania czasu na świeżym powietrzu słuchając szumu drzew, morskich fal i śpiewu ptaków. Piesze wycieczki po lesie lub wędrówka na plażę Sobieszewo stanowią atrakcję dla Gości. Dogodna lokalizacja ośrodka zapewnia idealne warunki do wypoczynku i organizacji imprez okolicznościowych. Co jeszcze możemy zaoferować? Po dniu pełnym wrażeń swoim jubilatom zafunduj prezent w postaci odnowy biologicznej. To niezapomniany czas spędzony w jaccuzzi, saunie i na masażu wykonywanym przez profesjonalistów.

KONTAKT: tel. 668 580 979, e-mail: gastronomia.bursztyn@gmail.com