Pizza

Pizza

Pizza

Najlepsza pizza na Wyspie Sobieszewo

Drodzy goście! Swoją ofertę restauracyjną specjalnie dla Was poszerzyliśmy o smakowite pizze! Nasze menu jest oryginalne i różni się od tradycyjnych jadłospisów. U nas macie możliwość skomponowania składników zgodnie ze swoimi preferencjami. Dlatego też, każda pizza jest wyjątkowa! Przekonajcie się sami!

Pizza Sobieszewo jakiej jeszcze nie było!

Nasze menu sprawi, że skomponujecie pizzę, którą najbardziej lubicie! Proponujemy tradycyjną Margheritę oraz pizzę do trzech lub do pięciu wybranych składników. Brzmi ciekawie? Lista składników wraz z cennikiem jest dostępna poniżej. Doświadczony Szef Kuchni skradnie serca niejednemu z Was. Delikatne i chrupiące ciasto ze świeżymi składnikami przeniesie Was do słonecznej Italii. Jeśli cenicie sobie wysoką jakość produktów i niezwykłą fantazję kulinarną to ośrodek wypoczynkowy Bursztyn jest dedykowany właśnie Wam. Pizza powstaje dzięki połączeniu oryginalnych produktów i naturalnych składników, co jest zasługą doświadczenia i wiedzy profesjonalnego Szefa Kuchni. Co ważne, pizza jest przygotowywana na podstawie autorskiego przepisu, podawana z mozzarellą.

Co jeszcze proponujemy?

Na terenie Wyspy Sobieszewskiej i Wiślinki dowóz wybranej pizzy jest darmowy. A w każdy poniedziałek otrzymasz od nas 10% rabatu na pizzę.

Sprawdź menu! pizza menu