Organizacja uroczystości

Organizacja uroczystości

Organizacja uroczystości

Osoby zainteresowane organizacją uroczystości w Gdańsku zachęcamy do wybrania naszego ośrodka. To miejsce idealnie nadające się do tego zadania. Umożliwiamy zorganizowanie wesela, spotkań rodzinnych czy innych uroczystości związanych z ważną okazją.

Do zorganizowania takiego przedsięwzięcia oddajemy w dyspozycję gościom specjalnie zaaranżowaną salę o pow. 250 metrów kwadratowych. Przestronne i elegancko wykończone pomieszczenie przeznaczone jest na wydarzenia z udziałem nawet dużej liczby gości, zapewniając wszystkim uczestnikom komfort podczas zabaw.

Imprezy okolicznościowe na mniejszą liczbę osób urządzamy w eleganckiej kameralnej sali bankietowej znajdującej się na pierwszym piętrze.

Oferta weselnaoferta WESELNA na 2018 i 2019r.

Zestawy menu na komunie: zestawy menu na komunie

 

Wigilie firmowe i świąteczny garmaż

Nasza Restauracja w Gdańsku zajmuje się również organizacją spotkań wigilijnych zarówno w miejscach pracy jak i w naszej restauracji. Doświadczony personel zadba o elegancki wystrój stołu, atmosferę podczas przyjęcia oraz wspaniałe potrawy. Podczas uroczystości zatroszczy się o nawet najmniejsze detale, tak aby Państwo mogli cieszyć się spotkaniem z współpracownikami.

Oferta Wigilii Firmowychwigilia firmowa 2018

Oferta Garmażu Świątecznegogarmaż wigilijny 2018

KONTAKT: tel. 668 580 979, e-mail: gastronomia.bursztyn@gmail.com