Restauracja

Restauracja

Restauracja

Nasza restauracja

Stylowe i eleganckie wnętrza, życzliwa i profesjonalna obsługa, wyborny smak potraw i prawdziwy kunszt sztuki kulinarnej – to najważniejsze atuty, które może zaprezentować nasza restauracja. Zaletą dodatkową jest doskonała lokalizacja, w obiekcie wypoczynkowym Bursztyn, który znajduje się na Wyspie Sobieszewskiej, stanowiącej część Gdańska.

Doświadczony Szef Kuchni podaje dania tradycyjne, czerpiąc z receptur kuchni polskiej i regionalnych zwyczajów kulinarnych. Potrawy powstają dzięki unikalnej kompilacji świeżych produktów i naturalnych składników, co jest zasługą bliskości morza oraz lasu. Czerpanie z darów natury wyznacza także charakter menu. Karta dań ulega zmianie wraz ze zmieniającymi się porami roku, z których każda oferuje nam inne bogactwa.

W naszej restauracji można również zamówić, według wielu opinii, najlepszą pizzę w Sobieszewie. Pizza przygotowywana jest na podstawie autorskiego przepisu i podawana jest z prawdziwą mozzarellą.

Menu Restauracji: menu jesień, zima

Menu Pizzerii: Pizza Sobieszewo

Menu na Walentynki: menu na Walentynki

Istnieje możliwość zamówienia menu z okazji Walentynek w dniu 14.02.2020r. oraz 15.02.2020r.  Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja stolika. Cena menu wynosi 170zł/para.