Restauracja Sosnowa Ośrodka Bursztyna

Stylowe i eleganckie wnętrza, życzliwa i profesjonalna obsługa, wyborny smak potraw i prawdziwy kunszt sztuki kulinarnej - to najważniejsze atuty, które może zaprezentować nasza restauracja. Zaletą dodatkową jest doskonała lokalizacja, w obiekcie wypoczynkowym Bursztyn, który znajduje się na Wyspie Sobieszewskiej, stanowiącej część Gdańska.

Doświadczony Szef Kuchni podaje dania tradycyjne, czerpiąc z receptur kuchni polskiej i regionalnych zwyczajów kulinarnych. Potrawy powstają dzięki unikalnej kompilacji świeżych produktów i naturalnych składników, co jest zasługą bliskości morza oraz lasu. Czerpanie z darów natury wyznacza także charakter menu. Karta dań ulega zmianie wraz ze zmieniającymi się porami roku, z których każda oferuje nam inne bogactwa.

Nasza restauracja to wyjątkowe miejsce, gdzie mogą Państwo poznać nowe odcienie rodzimej kuchni i rozkoszować się wybornymi smakami. Przyjemna atmosfera, która panuje w tym miejscu z pewnością będzie odpowiednia do świętowania z bliskimi uroczystych dni jak urodziny, imieniny, rocznice, przyjęcia, komunie czy wesela.

 

karta menu wiosna, lato 2018

Ośrodek wypoczynkowy Bursztyn
ul. Falowa 8,
80-680 Gdańsk
Pomorskie
tel. +48 664-927-617
fax. +48 (58) 308 00 63
rezerwacja


dojazd

linie dzienne: 112, 186, 212
linie nocne: N7, N9
kliknij w wybraną linię, aby otworzyć rozkład

JĘZYK: