Konferencje Gdańsk

Konferencje Trójmiasto

Nowoczesne sale konferencyjne

Sale konferencyjne w gdańsku i trójmieście

Konferencje Gdańsk – tu warto przyjechać!

Lokalizacja Ośrodka Wypoczynkowego Bursztyn to zaledwie 15km od ścisłego centrum Gdańska. Hotel zapewnia doskonałe warunki do organizacji szkoleń. Posiada idealne i klimatyczne sale konferencyjne w obiekcie usytuowanym nad morzem. Hotel dysponuje 3 salami konferencyjnymi, po których połączeniu otrzymujemy przestronną salę o powierzchni 194m2.

Sala konferencyjna w dzielnicy Gdańska to idealny wybór dla Ciebie i twoich pracowników! Unikalna lokalizacja pośrodku lasu i morza jest dedykowana organizacji niezapomnianych spotkań biznesowych. Komfortowe sale mieszczą dziesiątki zaproszonych. Miejskiemu zgiełkowi mówimy nie! Ośrodek wypoczynkowy Bursztyn oferuje najlepsze warunki do wspólnej nauki i integracji w samym sercu nieskazitelnej natury!

Sala konferencyjna szyta na miarę XXI wieku!

Każda nowoczesna firma organizuje konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne To nie tylko spotkania biznesowe, ale także eventy tematyczne, koncerty i jubileusze. Od czasu do czasu włodarze świętują swoje sukcesy zawodowe lub mają na celu przeszkolić swój personel. Spotkania służbowe rzadko mają miejsce w siedzibie firmy. Większość wydarzeń biznesowych odbywa się w klimatycznych ośrodkach wypoczynkowych. Nasze sale konferencyjne Gdańsk są przystosowane do różnorodnej tematyki spotkań. W zależności od eventu i możliwości spełniamy Państwa oczekiwania. Oferujemy niezapomnianą integrację oraz naukę na szkoleniach w pobliżu klimatycznej natury i morza. Wszystkie sale konferencyjne posiadają niezbędny sprzęt multimedialny, klimatyzację, bezprzewodowy Internet i nagłośnienie, zaś w oknach znajdują się przyciemniające rolety. Oferujemy profesjonalne warunki na organizację konferencji i szkoleń. Stylowe i eleganckie wnętrza spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W naszych salach panuje ład i porządek. A wyposażenie sali zostało ułożone harmonijnie, tak aby tworzyło jedną spójną całość. Zadbaliśmy również o prawidłowe szkolenie dla naszych pracowników przyjmujących gości i obsługujących salę konferencyjną.

W bezpośrednim sąsiedztwie sal konferencyjnych znajduje się kameralna sala bankietowa, w której organizujemy przerwy kawowe oraz serwujemy pyszne posiłki. Nasi goście docenili wyborny smak potraw i prawdziwy kunszt sztuki kulinarnej.

Wyposażenie: rzutnik, ekran, nagłośnienie, klimatyzacja, bezprzewodowy Internet, dostęp do światła dziennego, rolety w oknach, tablica typu flipchart)

Zorganizuj z nami profesjonalne i bezstresowe konferencje w Trójmieście! Specjalizujemy się w organizowaniu eventów firmowych.

W sprawie szkoleń i konferencji serdecznie zapraszamy do kontaktu:

grupy.bursztyn@gmail.com

Opinie o nas

Przestronne, jasne i duże pomieszczenia! Niezbędny sprzęt do przeprowadzenia szkolenia mieliśmy pod ręką. Żadnych usterek i niemiłych niespodzianek. Szkolenie upłynęło w miłej atmosferze z dodatkiem pysznych kawowych słodkości. Obsługa hotelu wykazała się profesjonalizmem. Polecam Hotel Bursztyn na szkolenia, konferencje i integracje. To miejsce spełniające absolutnie wszystkie moje oczekiwania – Marek

Pełen profesjonalizm! Sala konferencyjna jest duża i jasna, nieprzytłaczająca. Wygodne krzesła i sprawnie działający sprzęt, bez którego nie wyobrażam sobie konferencji. Obsługa była miła i pomocna. Duży plus za klimatyzację, dzięki której wszyscy uczestnicy spotkania wytrwali do końca. Polecam organizację spotkań służbowych w mieście Gdańsk – Katarzyna

Trójmiasto wydaje się być jednym z najlepszych miejsc w Polsce na organizację służbowych eventów! Sala konferencyjna, którą wynajęliśmy była gotowa na nasz przyjazd. Obsługa wcześniej ustaliła z nami rodzaj organizowanego przedsięwzięcia. Wspólnie wybraliśmy ustawienie stołów i krzeseł. Sprzęt multimedialny, mikrofon i rzutnik – wszystko do naszej dyspozycji. Sprzęt działał poprawnie. Sala przestronna, nikt nie czuł się niekomfortowo. A po konferencji udaliśmy się na spacer do lasu i nad morze – Karolina

Rekomendują nas

Zobacz Ośrodek Wypoczynkowy Bursztyn w serwisie mojekonferencje.plZobacz Ośrodek Wypoczynkowy BURSZTYN w serwisie miejscakonferencyjne.pl