Catering

Nasza restauracja przyrządza smaczne dania z możliwością dowozu do Klienta. Posiadamy profesjonalny środek transportu - samochód chłodnia - dzięki czemu wszystkie dostarczone przez nas w ramach cateringu posiłki są świeże i aromatyczne, a gorące dania zachowują swoją temperaturę dzięki szczelnym termoportom czy podgrzewaczom. O niepowtarzalny smak potraw zadba nasz Szef Kuchni- Cezary Ziółkowski, który postara się zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Z powodzeniem organizujemy bankiety, konferencje, wigilie firmowe, imprezy okolicznościowe w firmach i domach prywatnych na terenie Gdańska a także inne wydarzenia, na których jedną z głównych ról odgrywa jedzenie. Dostarczamy śniadania, obiady, lunche, posiłki regeneracyjne, profilaktyczne, wigilijne, świateczne i wiele innych posiłków, dostosowując je do charakteru wydarzenia. Profesjonalna obsługa kelnerska zawsze doradzi, pomoże i rozwieje wszelkie wątpliwości związane z organizacją imprezy, zaś nowoczesne zaplecze kuchenne pozwoli spełnić każde życzenie Gościa.

 Dysponujemy konfekcją stołową jak obrusy, bieżniki, serwetki i szereg innych dekoracji wraz z pełną zastawą stołową, które uzupełniają nasz catering i umożliwiają kompleksową realizację każdego zamówienia.

posiłki regeneracyjne 

 

Nie ma takiej imprezy, której nie zorganizujemy!
Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

 

 

Ośrodek wypoczynkowy Bursztyn
ul. Falowa 8,
80-680 Gdańsk
Pomorskie
tel. +48 664-927-617
fax. +48 (58) 308 00 63
rezerwacja


dojazd

linie dzienne: 112, 186, 212
linie nocne: N7, N9
kliknij w wybraną linię, aby otworzyć rozkład

JĘZYK: